Priminsiu trumpai Gatvės Muzikos Dienos sumanymą:
Kiekvieną pirmąjį gegužės šeštadienį, visi kas tik turi kokį muzikos instrumentą ir gali išgauti juo garsą ar triukšmą – išeina į savo miesto gatves ir groja.
Dalyvauti gali visi. Nesvarbus nei grojančiųjų amžius, nei muzikos stilius, nei padėtis visuomenėje, nei profesionalumas, nei kiti subjektyvūs ar objektyvūs veiksniai. Svarbiausia – pripildyti savo miestą muzikos garsais ir tapti to grojančio miesto dalimi. Tam nereikia nei scenų, nei specialių scenarijų ar programų. Ir….be jokios abejonės, viskas, ką praeiviai įmes jums į kepurę – jūsų :)
Gatvės Muzikos Diena yra šventė, kurią mes, Lietuvos žmonės, dovanojame sau patys, be jokių „iniciatyvų iš viršaus”.
Registracija www.gatvesmuzika.lt puslapyje prasidės neužilgo (visi kas norite pakliūti į specialų tai dienai ruošiamą muzikinį miesto žemėlapį, turėtumėte užsiregistruoti iki balandžio 28-os dienos).
Organizacinis komitetas taip pat kreipsis į visų Lietuvos miestų savivaldybes su prašymu sudaryti palankias sąlygas tą dieną grojantiems gatvėse.
Taip pat www.gatvesmuzika.lt ir www.myspace.com/gatvesmuzikosdiena rasite daug nuotraukų su puikiais ankstesnių metų GMD momentais, o taip pat ir visus kontaktus norintiems tapti savanoriais, organizatorių pagalbininkais.
Su pagarba,
Andrius Mamontovas
Sekmadienio vakaras. „Utenio“ stadionas Utenoje. Didelės kamšaties nematyti, tačiau žmonės traukia nesustodami. Ir visai jaunučiai, ir pagyvenę. Be didelių juokų, be girtų šūkavimų. Ne, nematyti niekur skiauteriuotų galvų, bet publika margų margiausia.