Laimėk kvietimus į 2 elektroninės ir elektroakustinės muzikos festivalio „Jauna muzika“ koncertus.

diissc-orchestra
Elektroninės ir elektroakustinės muzikos festivalį „Jauna muzika“ mes jau pristatėm čia (nuoroda bus reikalinga, kai ieškosit teisingo atsakymo), o dabar įrašas, kuriame g. skaitytojams padovanosim kvietimus dviem asmenim į Diissc Orchestra arba „We Love STEIM“ pasirodymus. Tikiu, kad turim šio festivalio gerbėjų, bet daug kam tai galėtų būti galimybė pamatyti/išgirsti tai, ko dar niekada neteko.

Apačioje matote aprašymą renginių į kuriuos galite laimėti kvietimus. Renginiai yra du, tad atsakydami į klausimą, subject laukelyje įrašykite į kurį renginį norėtumėt patekt. Kvietimas bus dviem asmenim, nugalėtojas išrinktas burtų keliu. Klausimo ieškokit po renginių aprašymu.

Balandžio 22 d., trečiadienis, 19 val.

Diissc Orchestra (Lietuva)

Vytautas V. Jurgutis
Martynas Bialobžeskis
Antanas Jasenka
Jonas Jurkūnas

Vaclovas Nevčesauskas – videoprojekcijos

Zipped and reemixxed (2009)

Nepaklusnumą „laptopų diktatūrai“ jau antri metai festivalyje demonstruojantis DIISSC orkestras, atlikimui naudoja kompaktinių plokštelių grotuvus, laikmačius, savotiškas grafines partitūras bei kitokią low techniką. Keturių gan skirtingo braižo kompozitorių grupę vienija siekis kuo labiau tolti nuo kompiuterinių technologijų ir artėti prie „pieštuko ir trintuko“. Pirmasis kolektyvo albumas „D. O.“ neseniai pelnė geriausio 2008 m. elektroakustinio kūrinio vardą Lietuvos kompozitorių sąjungos organizuojamuose geriausių kūrinių apdovanojimuose. Internete publikuotą jo versiją (www.archive.org/details/ca205_do ) jau parsisiuntė 30 000 vartotojų visame pasaulyje. Šiemet festivalyje orkestras pristatys naują programą „Zipped and reemixxed“. Tai muzikinė kelionė, įkvėpta muzikinio paveldo nuo Bacho, Ravelio iki Cage’o, Stockhauseno, Reicho ir Merzbow, pasibaigianti kone eschatologine Madonnos ir Michaelo Jacksono idiomų dvikova.

DIISSC orchestra – 2009 demo

http://www.myspace.com/diissc

Visas albumas ‘Diissc Orchestra – D.O.’: http://www.archive.org/details/ca205_do

Balandžio 23 d.,ketvirtadienis, 19 val.

We Love STEIM (Nyderlandai)

Alex Nowitz – Voicescapes (2008)
Alex Nowitz – Studies for Self-Portrait (2008)
Byungjun Kwon – Hypermetropia (2008)

Amsterdame įsikūrusi STEIM (Elektroinstrumentinės muzikos studija) jau keturis dešimtmečius skatina tiesioginių fizinių sąsajų kūrimą ir pelno pasaulinį pripažinimą kaip pažangiausių gyvosios elektronikos koncepcijų lopšys. Šiemet „Jauna muzika“ pristato projektą „We Love STEIM“, skirtą studijos 40-mečiui. Jame dalyvaujantis kompozitorius ir balso menininkas Alexas Nowitzas (Vokietija) atliks savo kūrinius balsui ir gyvajai elektronikai, kurios rinkinį jis susikūrė pats iš STEIM programinės įrangos, kompiuterio ir dviejų „Wiimote“ valdiklių. Kitas projekto dalyvis – Vilniuje jau viešėjęs Byungjun Kwonas (Pietų Korėja) – taip pat savo veiklą pradėjo kaip dainininkas ir dainų kūrėjas, tačiau „Jaunoje muzikoje“ atliks vieną naujesnių savo audiovizualinių kūrinių „Hypermetropia“, kuriame kameros ir projektoriaus pagalba garsas paverčiamas spalva ir šviesa. Projektas pristatomas bendradarbiaujant su Aušra Listavičiūte ir remiant STEIM bei Nyderlandų karalystės ambasadai Vilniuje.

http://www.steim.nl/

http://www.nowitz.de/english/index_engl.html

http://byungjun.pe.kr/xe/

KLAUSIMAS: Kokia pop muzikos garsenybė naudojo naują elektroninį instrumentą „Reactable“ savo pasaulinio turo pasirodymuose? Atsakymus adresu jm@g-taskas.lt siųskite iki 18 d. (šeštadienio) 23.59.

2 komentarai apie “Laimėk kvietimus į 2 elektroninės ir elektroakustinės muzikos festivalio „Jauna muzika“ koncertus.

  1. Dėmesio tiems, kurie jau atsiuntė atsakymus ir tiems, kurie dar tik atsiųs! Norint laimėti kvietimą į vieną iš koncertų reikia atsakyti į klausimą, bet subject laukelyje įrašyti į kurį koncertą norit patekt labiau (reikia pasirinkti – į abu norėt labiau negalima :)). Deja, kiek mačiau, yra vos šeši laiškai, kuriuose subj. minimas koncerto pavadinimas. Jeigu pamenat, kad subj įrašėt konkursas arba atsakymą į klausimą, atsiųskit laišką dar kartą, naujai, tvarkingai.

  2. Sveikinu, kvietimus laimėjo:
    Aušrinė (ziumizium@….)- į We Love STEIM.
    Agnė (agnedz@…) – į Diissc Orchestra

    Jeigu kuri negavot nuo manęs laiško, parašykit kontaktuose paliktu e-mail.

    p.s. deja, 2/3 dalyvių laiškus teko ignoruoti, nes jie nebuvo nurodę į kurį koncertą norėtų patekti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.