Midge Ure (ex Ultravox), kovo 20 d., Vilnius.


Tikrieji muzikos gurmanai netrukus bus pamaloninti bene nuoširdžiausiu šio pavasario koncertu – Vilniuje koncertuos Midge Ure. Jis be jokios abejonės yra viena ryškiausių asmenybių pop-muzikos istorijoje: ne tik puikus muzikantas ir kūrėjas, bet ir aktyvus visuomenininkas. Be mažiau žinomų projektų, kuriuose jis grojo savo karjeros pradžioje, ryškiau išsiskiria laikotarpis su grupėmis „Visage“ ir „Thin Lizzy“, kurį vainikuoja grupės „Ultravox“, kurioje jis buvo pagrindinis vokalistas, sėkmė 1979-1988 metais bei solinė kūryba.

Midge Ure nereikia plačiau pristatinėti, nes jo pasiekimai kalba už jį patį. “Grammy” apdovanojimai, “Ivor Novellos Awards” apdovanojimai, Pasaulinės kampanijos prieš falsifikavimą ir piratavimą “BASCAP” (Business Action To Stop Counterfeiting And Piracy) apdovanojimas, auksiniai ir platininiai diskai bei daugybė kitų įvertinimų. Ką jau kalbėti apie Didžiosios Britanijos karališkojo ordino kavalieriaus apdovanojimą!


httpvh://www.youtube.com/watch?v=0ps_MxVE2iE

Midge Ure yra atradimų meistras. Su kiekviena jo nauja daina gali būti tikras, kad gerai dainai paklausa bus garantuota. Midge Ure visais savo muzikinės karjeros etapais meistriškai laviravo tarp muzikinių formatų. Šiuo metu jis pasirinko intymų akustinių koncertų formatą. Jo pasirodymuose skamba jo paties sukurti populiariausi hitai iš grupės „Ultravox“ repertuaro (tokie kaip “Vienna“,“Hymn“, The Voice“ ar ”Dancing With Tears In My Eyes”), garsiausi solo kūriniai (“If I Was”, „Breathe“ ar „Cold, Cold Heart“), grupės „Visage“, kurioje jis dainavo, kūrinys „Fade To Grey“ ir net kitų, labai gerai žinomų atlikėjų Peter‘io Green‘o ar Davido Bowie kūriniai.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=ah8pjw9m4ok

Betarpiško ir nuoširdaus šou metu jis bendrauja su publika ir aptaria savo muzikines šaknis, dalinasi anekdotinėmis situacijomis bei įspūdžiais iš savo spalvingos karjeros. Nuoširdumo ir intymumo kupinas vienintelis Baltijos šalyse Midge Ure koncertas įvyks 2010 m. kovo 20 d. Vilniuje, „Forum palace“ klube „balsas.lt“. Bilietus į šį renginį galima įsigyti visose „Bilietai LT“ kasose ir internete www.bilietai.lt/lt/event/4820.

Organizatorių inf.

fb-share-icon

2 komentarai apie “Midge Ure (ex Ultravox), kovo 20 d., Vilnius.

  1. gal ir nieko. o čia dar vienas toks nuoširdus-ne-nuoširdus dalykas turėtų būt balandžio 3 d. Kongresuose: Brendan Perry (ex Dead Can Dance) su grupe pristatys savo naują solinį albumą „Ark”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.