PREMJERA!!! „SUDIE, IDIOTAI!” arba ne rugiuose, bet prie bedugnės (antidetektyvas)

Režisierius: Aidas Giniotis
Režisieriaus asistentas: Justas Tertelis
Scenografė: Simona Biekšaitė

Vaidina: Vladas Bagdonas, Aidas Giniotis, Aldona Vilutytė, Ainis Storpirštis, Ieva Stundžytė, Benita Vasauskaitė, Vesta Šumilovaitė, Justas Tertelis, Giedrius Kiela.

Teatro „Atviras ratas“ aktoriaus, dramaturgo, režisieriaus Justo Tertelio antidetektyvinė pjesė „Sudie, idiotai, arba Ne rugiuose, bet prie bedugnės“ – tai istorija apie konfliktišką paauglį, nerandantį vietos gyvenime, apie nepritapimą mokykloje, šeimoje bei draugų tarpe, apie jauną žmogų, nerandantį išeities ir jau galvojantį apie savižudybę. Teatro laboratorija ATVIRAS RATAS bando teatrine kalba susikalbėti su maištaujančiais paaugliais, per spektaklio tematiką padėti suprasti, kad jie nėra vieniši, kad gali kalbėti, pasakoti, spręsti savo problemas. Ir visada matyti išeitį.

Justas Tertelis:
„…grįžtant prie to, kas man yra teatras apskritai, galiu pasakyti, kad tai neturėtų žiūrovui turėti jokios reikšmės, nes, kaip sakoma, teatras yra mūsų pačių atspindys. Tad aš jame matau savo atspindį, jūs – savąjį. Tikiuosi, jūsiškis tyresnis.“
(Festivalio „Versmė“ konferencijos medžiaga)

Melstis. Kartais labai gerai pasimelsti. Vaikystėje visada prieš miegą melsdavausi. Ir padėdavo. Po to nustojau. Bet vieną dieną, po labai ilgo laiko, pagalvojau, kad reikia nueiti į bažnyčią pasimelsti. Nuėjau, bet bažnyčia buvo uždaryta. O ant durų toks lapelis, kuriame surašytos bažnyčios darbo valandos. Ne laiku pataikiau. Dievas, matyt, dar nebuvo atvykęs į darbą. Bet užtat šalia esantis prekybos centras dirbo pilnu pajėgumu. Užėjau ir pasimeldžiau.
(Justas Tertelis. „Sudie, idiotai, arba Ne rugiuose, bet prie bedugnės“)

Premjera įvyks vasario 17-18d. 19val. Menų spaustuvėje, juodojoje salėje. Bilieto kaina 40 Lt. Trukmė 90min.

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.