„Saulės brolių” koncertas, 2010-11-12

Ar esate girdėję Saulės muziką? Tikriausiai ne. O ar žinote, kas ją atlieka? Pristatome jums Saulės brolius – Saulių Petreikį, Donatą Petreikį, Tadą Dešuką, Audrių Paznioką, Domantą Razauską bei paslaptingą perkusijos meistrą. Lapkritį, tą rudens metą, kai ypač norisi šilumos, šis kvartetas apsilankys „Palėpės muzikoje” – susitikimas suplanuotas lapkričio 12d. 19val., Ryšių istroijos muziejaus salėje.

Saulių Petreikį, liaudyje žinomą ir dėdės Semo pravarde, į žodžius sudėti sunku. Vos randi jam tinkamą apibūdinimą, jis ant scenos šast! ir iš jo išsivaduoja. Tačiau įsivaizduokite žmogų, grojantį kone visais pasaulio pučiamaisiais instrumentais, nuolatos eksperimentuojantį, improvizuojantį ir skleiste skleidžiantį meditacinę ramybę… ir kosminę energiją.

Projekte „Saulės broliai” prie Sauliaus prisijungia jo brolis Donatas Petreikis, grojantis gitara bei saksofonu, smuikininkas, bosinės bei akustinės gitaros meistras Tadas Dešukas, akordeono virtuozas Audrius Pazniokas, geriausias „backvoicas” Domantas Razauskas ir perkusija, kurios galimybes atskleis paslaptingasis incognito. Sunku apsakyti, kokią magišką muziką girdėsime – patys muzikantai pažada ne tik dainuojamąją poeziją, tačiau ir world music, folko, fusion bei hindi… išties Saulės vertas muzikinis pažadas.

Taigi, nepamirškite – išties ypatingas pasimatymas su „Saulės broliais” – lapkričio 12d. 19val., Ryšių istorijos muziejaus salėje. Mintimis keliausime į saulėtus saulėtus kraštus.

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “„Saulės brolių” koncertas, 2010-11-12

  1. Beje, šiandien G. FB leisim laimėti porą kvietimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.