Spektaklio „MUZIKA 2” premjera.

Gruodžio mėnesį TKIEC filialas „Audronio Liugos produkcija“ išleidžia dvi premjeras pagal dviejų moterų rašytojų Marguerite Duras ir Dorotos Masłowskos pjeses.  Šią savaitę  pristatome artimesnę premjerą, spektaklį „Muzika 2” pagal Marguerite Duras pjesę „Muzika antroji“, kuri įvyks gruodžio 5, 6 d. „Meno forte“.

Spektaklis „Muzika 2“ – tai bendras aktorių Povilo Budrio, Viktorijos Kuodytės ir Audronio Liugos kūrybinis darbas. Pjesę „Muzika“ Marguerite Duras sukūrė Britų televizijos užsakymu septintajame dešimtmetyje. Po dvidešimties metų ji parašė antrąjį pjesės veiksmą ir visą pjesę pavadino „Muzika antroji“. Jos premjera įvyko 1985 metais Paryžiuje Théâtre du Rond-Point Renault-Barrault. Spektaklį režisavo pati rašytoja. Vėliau pjesė buvo pastatyta daugelyje pasaulio teatrų.

Pjesėje „Muzika antroji“ vaizduojamas dviejų vienas kitą kažkada mylėjusių žmonių susitikimas. Po trejų išsiskyrimo metų jie atvyksta į tą patį miestą, kuriame gyveno, kad užbaigtų teisinius skyrybų formalumus ir „beveik netyčia“ ateina į tą patį viešbutį paskutinį kartą pamatyti vienas kitą…

Spektaklis „Muzika 2“ – tai bandymas įsiklausyti į aktoriaus vidinę muziką. Tai – jausmų ir minčių tiesos paieškos, mezgant intymų dialogą su savimi, partneriu ir žiūrovu. Aktoriai yra šalia žiūrovų, o jų vaidmenys – tai gyvenimo atspindžiai, nušviečiantys trumpą susitikimą.

Bilietus į spektaklį „Muzika 2“ rasite čia

ALP inf.

fb-share-icon

Vienas komentaras apie “Spektaklio „MUZIKA 2” premjera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.