23 komentarai apie “Nauja Andriaus Mamontovo daina: GELTONA.ŽALIA.RAUDONA.

 1. pakuteno. jaučiu, katedros aikštėje skambės super:)

 2. Pritariu dėl TV Dainos. GŽR gyvai turėtų gerai skambėti, koncertinis toks formatas..

 3. O visų svarbiausia (man), kad tai yra rokas! Melodija gal ir ne geniali, bet pakankamai gerai skambanti. Jei visas toks albumas („sunkumo” prasme), tai būtinai pirksiu. Panašu, kad pagaliau užkniso Mamontovą sintetika..

 4. na štai, aikštėj iš tiesų per skystai skambėjo, nors šiaip gitaros žiūrint klipą išsiskyrė. ir žodžiai… tokie mamontoviški :] gyvai su grupe manau iš tikrųjų supurtytų

 5. atrodo, kad a.mamontovo megstami simboliai vel slenkasi is dainos i daina. is tv i lt(v), kaip kazkas jau minejo. mamontovo zmones ir miestas visada kakokie neigiami, dangus dazniausiai gresmingas arba be vilties. gzr dainoje irgi randame simbolinius „suklaidinti zmones”, „ziurintys i dangu” „vienkiemiu mieste”. tiesiog toks mamontoviskas braizas, kurio nesupainiosi su niekuo kitu. taciau man grazu, kad vaikai, kad vanduo ir duona. kad mes. ideja gera, labai vienijanti tokia proga. gaila, nemaciau paties koncerto.

 6. AM live is Katedros aisktes siandien:!
  youtube.com/watch?v=tCGIftEfBgA

 7. Manau ,labai grazi daina….Tikrai verta pagarbos.Grazu

 8. tik man keista Andrių matyti mitinge.

  Nepriklausomas?

 9. Kodėl? Dabar jis labai pasinešė į politiką. Ten gi buvo ne mitinkas – Valsdtybės 90-ųjų metinių minėjimo koncertas. Betgi Andrius išsiskyrė – iniciatyviai užpolitikavo po dainos… Nieko, ir tas jam skoningai gavosi…

 10. Ne, Andrius į politiką nepasinešė ir jeigu pažiūrėtumėt interviu alfoje, išgirstumėt, kaip jis sako, kad jo susisiejimas su politika būtų didžiausia klaida.
  Arūnai, čia pabaigoje kalbama apie jo pasirodymą prie Prezidentūros dėl LEO. Bet ir apie tai jis sakė, kad tiesiog nutarė parodyti savo pilietinę poziciją, nes jam tai pasirodė nešvarus dalykas.O per vasario 16 d., tai buvo jo naujos pakraipos (visuomeninis, pilietinis) mamontavimas, o ne politikavimas.

 11. Vasario 16d., Katedros aikštėje jis ragino į kovą su „vidaus” priešu. Tą turėjau galvoje. Gan reliatyvu tai, kad ir vadintume „pilietine pozicija”. Nes viduje jau gaunasi nuomonių pasiskirstymas. Ne taip, kaip su išorės priešu būna…

 12. Tik gaila, kad mitingas nieko nepakeis. Gaila dedes, kuris ant zolytes guli ir aplamai :(

 13. Nesupratau, Arūnai, ką turi omeny, bet Andrius turėjo omenyje vidinį-aš, t.y. tai, kad didžiausias priešas/ draugas sau esame patys ir nereikia reikalauti kažko iš kažko (valstybės), visų pirma reikia reikalauti iš savęs.

 14. Taip geriausia suprasti.
  Bet tuomet nesistyguoja konkrečios krypties protesto daina aname mitinge. Ten adresatas jau ne kiekvieno „aš”…

 15. Ne taip geriausia suprasti, bet taip yra ir, jeigu to negana, jis pats tai sakė. O kad daina prie Prezidentūros ir Minėjime yra du skirtingi dalykai ir ne apie tą patį, tai irgi akivaizdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.