Nina Karlsson su grupe dainuos grandioziniame koncerte Vilniuje!

Lapkričio pabaigoje muzikos mylėtojai patirs nuostabių įspūdžių. Būtent lapkričio 24 d. vieninteliame koncerte Vilniuje dainuos puiki dainininkė iš Sankt-Peterburgo – NINA KARLSSON su grupe „Nina Karlsson“. Koncertas įvyks – 20 val. – stilingame, nuostabiame sostinės klube „Lotus“. Klubo adresas – Gedimino pr. 28/Stulginskio g. 2.

Ninos Karlsson pasirodymas – gyvas, aistringas, seksualus, pilnas romantikos ir Piterio magijos. Atlikėjos asmenyje telpa SADE +Troliai Mumiai + Bjork + Sinead O‘connor. Grožiu ji nenusileidžia jokiam pasaulio modeliui. Tokio reginio negalima praleisti!

Nina Karlsson – jautri, trapi dainininkė, įgijusi puikų išsilavinimą, turinti modelio darbo patirties, savo atliekamose kompozicijose geba sujungti bliuzo, džiazo, kabare ir net roko stiliaus muziką.

Nina dainuoja solo (pritardama fortepijonu) bei kartu su grupe Nina Karlsson.

Po pirmųjų stiprių koncertų Peterburgo scenoje apie Niną prakalbo visi. Žurnalas Собака.Ru pavadino ją „Svarbiausiu 2008 m. muzikiniu atradimu“.

Ypatingas Ninos nuoširdumas ir muzikalumas sušildė atšiaurias peterburgiečių širdis. Jie su dideliu susidomėjimu skubu į atlikėjos koncertus.

Per 3 metus muzikantai sukaupė nemenką muzikinį bagažą: sukurta daugiau kaip 40 dainų, gastrolės Pabaltijyje, Vokietijoje, nuolatiniai koncertai Maskvoje ir net Sachaline.

Grupė dalyvavo Stereoleto 2009 (prodiuseris – Nikas KEIVAS), Stereozima 2010 (rėmėjas Nouvelle Vague), Lady in Jazz ir įžymiajame Jazz Usadba 2011 festivaliuose.

Nina Karlsson sutiko dalyvauti Koktebel Jazz 2012 festivalyje.

Muzikantai kartu su vargonininku Kameron‘u Kampenter‘iu (Cameron Campenter) grojo kalėdiniame vakare Cartier, tapo garbingais svečiais Tarptautiniame Investiciniame Konvente, kur jų klausėsi Prezidentas. Žurnalas GQ pakvietė Niną į Metų žmogus 2010 ceremoniją padainuoti duetu su Antonu Sevidovu.

Debiutinį albumą „Nina Karlsson“ muzikantai įrašė Maskvoje, Pavelo Ševčiuko ir Iljos Lagutenko studijoje.

2010 m. rugpjūčio mėnesį išleistas gerbėjų ypač lauktas albumas I DENY (leidėjas SOJUZ-Boschod). Albumo muzika skiriasi nuo koncertinio varianto: muzikantai panaudojo kontrabosą, metalofoną, senuosius sintezatorius, fleitą, smuiką ir net Simpsonų šeimynėlės balsus. Tačiau svarbiausias akcentas yra, kad Ninos dainos išliko.

2011 m. pradžioje Nina Karlsson uždainavo rusų kalba! 2011 m. kovo mėn. įvyko dviejų singlų „Baletas“ ir „Banga“ pristatytmas.

httpv://www.youtube.com/watch?v=axIm0CVrDps

Dainos „Baletas“ klipas pirmą kartą parodytas televizijos kanale „Дождь“ ir tinklapyje OPENSPACE. Per pirmąją savaitę klipą peržiūrėjo 4000 lankytojų.

Grupė apdovanota TOP50 Собака.Ru 2010 ir Степной Волк 2010, 2011 premijomis.

OPENSPACE tinklapyje tapo „Geriausio debiuto“ nugalėtoja.

www.myspace.com/ninakarlssonband

http://www.youtube.com/user/NinaKarlssonband

www.yanachudit.ru

„Tenka gi stebėti vaikų susižavėjimą žaidimu, į kurį jie visiškai panirę? Kažką panašaus patiri koncerte – atlikimo džiaugsmas, tyras ir vaikiškai betarpiškas“.

Timeout

„Fotomodelis Nina Karlsson kuria dainas vos ne kiekvieną dieną ir atlieka jas anglų kalba. Įgijusi klasikinį išsilavinimą, šiuolaikine muzika ji pradėjo domėtis visai neseniai: apie Torį Amos‘ą sužinojo tik tada, kai juos sugretino Ninos dainose, atliktose stipriu gražiu balsu, yra ir kabare, ir soul, ir bliuzo. Karlsson koncertuoja dažnai, bet šlovės nesiekia – kuklus išdidumas, ori laikysena kelia simpatiją.“

AFIŠA

„Taip, kaip dainuoja Nina Karlsson, galima sulyginti su moteriškuoju indi-vokalu nuo Rekevin iki Persephone‘s Bess. Lengvumą ir atlikimo švarumą jaunoji dainininkė derina su ypatinga galia – įpareigoja džiazas. Tokį nesuderinamumą puiku stebėti. Kaip tik tas momentas, kada rekomenduojama pažiūrėti ir paklausyti tiems, kurie dar šios panelės nematė.“

КомерсантЪ

„Nuostabiai charizmatiška artistė ir puikus peterburgietiškas atkirtis Alinai Orlovai. Rodos, kad Nina gyvena savoj nuostabioj šaly, pasakiškų melodijų šaly, į kurią ypač norisi pakliūti.“

Artemijus Troickis

Muzikos kritikas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.