SHOUT OUT LOUDS – Optica [2013]

Nedulka lentynoje šitų švedų antrasis albumas „Our Ill Wills” (2007), nors po to sekęs „Work” (2010), reikia pripažinti, buvo silpnokas ir neįdomus. Tačiau kolektyvas per savo muzikavimo laiką jau rado receptą, kuriuo gali papirkti klausytoją, ir sėkmingai tuo naudojasi – veik vien pačių jėgomis prodiusuotas albumas „Optica” rodo puikią grupės formą ir primena „Our Ill Wills” tęsinį.

„Optica” nestebina jokiu novatoriškumu, eksperimentais ar nebūdingu grupei skambesiu – Shout Out Louds toliau kepa dainingas, melodingas, indie pop/rokines dainuškas, kurios nepretenduoja į pretenzingumą, tačiau sueina lengvai, neįkyriai ir prasukus kartą dešimtą dar nepabosta.

Šilta, vasariška atmosfera, šiek tiek cure‘iškos melancholijos iš vyriško balso varpinės ir tinkamai, kaip niekada, išnaudotas moteriškas vokalas, kurio, nepykčiau, jei būtų dar daugiau. Prisimenant debiutinio albumo gitaras, toks pasukimas į minkštą švedišką dainingumą man visai patinka. Gražus albumas ir nepriekaištingai vientisas, be jokių norėjimų tą ar aną takelį praskipinti, tinkamai sudėlioti ritmiškesni ir lyriškesni gabalai. Visgi ilgiau apsistoti ir pakartoti vis norisi fleita pagražintą „Walking In Your Footsteps”, „Hermila”, kur pirmu svajingu balsu griežia moteriškoji grupės pusė, Bebban Stenborg ir verčianti kojas kilnoti diskotekinė „14th Of July”.

httpv://www.youtube.com/watch?v=HaLfFSwAIq0

httpv://www.youtube.com/watch?v=4dXpmbZDnRk

httpv://www.youtube.com/watch?v=P5rFq4bTEkE

http://www.shoutoutlouds.com

fb-share-icon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.